Packard Bell Notebook Alan Yerler

Kişisel bilgisayar üreticisi Packard Bell 1986 yılında kurulmuş ve günümüze kadar masaüstü bilgisayar ve notebook üretimi gerçekleştirmesi ile özellikle adını ABD’de oldukça duymaya alışık olduğumuz notebook firması Türkiye’de da faaliyet göstermektedir. Packard Bell 2.el bilgisayar satmak istiyorum istiyorum diyorsanız sizler için sunacağımız fırsatlardan faydalanmanızı öneririz.

İkinci el bilgisayar alımı gerçekleştiren firmamız ikinci el laptop alım satım işlemlerini gerçekleştirirken sizlere en uygun fiyat teklifi vermeyi hedeflemektedir. Packard Bell ikinci el bilgisayar alınır sloganı ile sizlere hizmet verirken size vereceğimiz teklifi değerlendirebilmeniz için bizi aramanız gerekmektedir. Packard Bell notebooklarınızın işlemcisi, ekran kartı, harddisk ve rami hakkında sorduğumuz soruları cevapladığınız taktirde size sunacağımız fiyatı kabul edip etmeme konusunda onay istenecektir.

Packard Bell ikinci el bilgisayar için oluşturacağımız fiyat doğrultusunda onayınızın verdikten sonra 30 dakika içinde kapınıza kadar gelerek alımınızı gerçekleştireceğiz. 2. el alım yapan yerleri aramanıza gerek kalmadan sizlere yardımcı olmuş olacağız. Sizlere sunacağımız teklifin dışında eğer bilgisayarınızı değiştirmek istiyorsanız sizler için sunacağımız bilgisayarları değerlendirerek takas işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca şunuda da belirtmek isteriz bilgisayarınızı açmadan nakite çevirmek isterseniz de Packard Bell bilgisayarınızın kutusunu açmadan faturalı şekilde de bizlere satma imkanınız bulunmaktadır. Packard Bell bilgisayarlar için sadece ikinci el değil sıfır bilgisayarlarınızında alım satım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir