Alım Yaptığımız Bilgisayarlar

Gelişen teknoloji ile birlikte bizlerde alımını yapacağımız bilgisayarlar konusunda seçici olmak durumundayız. Bu nedenle de satış konusunda bizi üzmeyecek ve sorun çıkarmayacak bilgisayarları tercih ediyoruz. Arızalı olup parçası bulunmayacak kadar eski modellerin alımını yapamıyoruz. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

İkinci el bilgisayarların alımı konusunda izlediğimiz yolu ve prensiplerimizi konumuzun içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bilgisayarınızı internet üzerinden, sahibinden, gittigidiyor yada facebook 2. el eşya alım satımı grupları üzerinden satacağınız gibi farklı firmalara da satabilirsiniz. Fakat fiyat araştırması yapmadan kesinlikle satışı gerçekleştirmeyiniz. Bir çok firma ürünü ölü fiyata almaya kalkacağından dolayı araştırma yapmanız sizler açısından önemlidir.

Bizler bilgisayarlarınızı değerinde alarak sizleri mağdur etmemiş oluyoruz. Zaten araştırma yaparak bizlere geldiğiniz takdirde diğer firmalar ile olan farkımızı göreceksiniz.

2.EL Ve Sıfır Alım Yaptığımız Bilgisayar Markaları

Apple macbook, HP, Asus, Lenovo, Casper, Msi notebook, Acer, Packard Bell ve tabletlerdir.

Bunlar ve bunların dışında satmak istediğiniz bilgisayar ve tabletler için mutlaka bizler ile iletişime geçin. Dilerseniz whatsapp üzerinden ürün resmini göndererek oturduğunuz yerden alış fiyatımızıda öğrenmeniz mümkündür. Anlaşma sağlandığında bizler adresinizden bilgisayarlarınızı alıyoruz ve ücretini ödüyoruz.

Satacağınız ürünün orjinal olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Ürün teslim almaya gelindiğinde farklı bir ürün ile karşılaşmak hem sizi mağdur eder hemde bizleri mağdur edeceğini unutmayınız.

Sizlere bir telefon kadar yakınız…..

2 Comments

  • Emre Baturlugil

    I5 3570 işlemci ve uyumlu anakart ile 16 gb ddr3 1333mhz clock kingston ram ve sapphire hd 6950 1 gb ekran kartlı sisteme vereceğiniz fiyat nedir?

  • Onur ÇELEBİ

    Yorum kısmını yanlış anlamadıysam buraya yazıcam. Elimde Asus Strix gtx1070 ekran kartlı i3 işlemcili o.c destekli asus anakart ve üstünde 2400mhz hızla çalışan 16gb tek slot ram mevcut. 1TB harddisk ve dvd okuyucu bulunmakta. Tüm bunlar 700 wattlık cooler master commander isimli mid tower kasada. Bilgisayarımda benq 1ms gecikmeli HD ekranla birlikte satılık. Sizden fiyat alabilir miyim yada ayrıntılı bilgi isterseniz mailime dönmeniz yeterli gerekli cevabı size verebilirim bilgisayar alınalı 10 ay oldu kendim topladım. Tam bir oyun canavarı.

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir