Hp Bilgisayar Notebook Alan Yerler

HP marka Laptoplar Türkiye’ye satışa başladığı günden beri oldukça talep gören bilgisayarlar arasındadır. Özellikle 2. el bilgisayar satmak istiyorum diyorsanız en çok alım yaptığımız bilgisayarlar arasında HP marka laptop en ön sıralarda yer almakta. İş istasyonu bilgisayarları kadar kişisel kullanıma ve oyun performansına yönelik dizayn ettikleri bilgisayarlar ile HP marka laptoplar ülkemizde de oldukça talep görmekte.

Sizinde Hp bilgisayarınız varsa 2. laptop bilgisayarımı satmak istiyorum diyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Hp laptoplar dışında Apple, Lenovo, Casper, MSI, Acer, Packard Bell markalar ve diğer marka ikinci el bilgisayar alınır. 2. el bilgisayar alan yerleri araştırma sonucu şu anda bu makalemizi okuduğunuzu düşünürsek şanslı olduğunuzu belirtmek isteriz. Başta İstanbul olmak üzere firma çalışanlarımız kapınıza kadar geliyoruz. Sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayıp Hp marka i7 işlemcili 250 GB ssd, nVidia nvidia geforce gt 740m bilgisayarım var ne kadara alırsınız diye sorabilirsiniz. Tabiki bu bir örnekti bu örneği kendi bilgisayarınıza uygun bir şekilde söylemeniz bizim için önemli. Bu sorunuzun karşılığında sizlere vereceğimiz fiyatı uygun bulduğunuz taktirde sizleri yormadan kapınıza kadar 30 dakika içinde gelerek 2. el bilgisayar ve laptoplarınızı satın alıyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir gibi illerde bulunan gezici ekiplerimiz ikinci el bilgisayar alım satım işlemi yapmaktadır. Marka değiştirmek veya daha yüksek özelliklerde bilgisayar almak istiyorsanız yine bizi arayabilirsiniz. Bu konuda size sunacağımız alternatif laptoplardan birini seçebilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

1 Comment

 • Toyan Karahan

  İyi günler
  HPcompaq mını 110
  -1 GB RAM
  -150GB BELLEK
  -Intel Atom CPU n270
  -10.1 inç ekran kameralı laptop
  teklif alacaktım Kolay gelsin

 • Bir Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir