İkinci El Macbook Alan Yerler

Dünya’nın tanınmış markalarından ve tasarımcıların vazgeçemeyeceği markalardan olan Apple bilgisayarlarınızı yenilemek mi istiyorsunuz. ikinci el macbook satmak istiyorum mu diyorsunuz ? Cevabınız evet ise sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Markaların yarışı ile ikinci el laptop alım satım piyasası da oldukça hızlı bir şekilde gelişme göstermektedir. Kullanmış olduğunuz bilgisayarı yenilemek isterseniz arayacağınız ilk kelime 2. el bilgisayar satmak istiyorum olacağından eminiz.

Apple İkinci el Macbook Alan Yerler konusunda sizler için verdiğimiz hizmette sınır tanımamak adına 2. el bilgisayara alan yerler aramanıza son veriyoruz. Apple laptoplarınızın satın alıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip telefon görüşmeleri sonucunda anlaşma yapılır ve ikinci el bilgisayar kapınızdan alınır.

Apple Macbook bilgisayarlarını satın alırken işlemci özelliklerine göre i3, i5, i7 ve ekran kartınızın özelliklerine göre değerlendirme yapılır. Bilgisayarınızın faturalı veya faturasız olması önemli değildir. Sizin verdiğiniz özellikler doğrultusuna şirket çalışanlarımız en uygun fiyatı sizler için hazırlar ve çıkarılan preforması sizlere sunulur. Şirketimiz sizler için ikinci el laptop alım satım hizmetinizi ayağınıza kadar getirir. Maddi sıkışıklığınız varsa alınacak bilgisayarların ikinci el olması önemli değildir. İkinci el dışında kutusu açılmamış faturalı Apple bilgisayarlarınızda satın alınır. Ekibimiz satın alma işleminde sizlere soracağı soruların bazıları şunlardır : Apple bilgisayarınızın işlemci özellikleri, ekran kartı özellikleri, HDD özellikleri ve pil döngüsü olacaktır. Pil döngüsü az olan bilgisayarların alım değerleri de artmaktadır.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir